قانون جذب چيست؟ و چه کمکي به ما مي کند؟ 


شايد اين سؤال براي شما دوست عزيز هم مطرح شده باشد که قانون جذب چيست ؟ و استفاده از آن چه کمکي به ما مي کند؟ 


در پاسخ به اين سؤال يعني قانون جذب چيست ؟ و چه کمکي مي تواند به ما بکند بايد خدمت شما دوستان عزيز بگوييم که بر طبق قانون جذب افراد در صورت تمرکز بر افکار و باورهاي خود مي توانند انواع تجربه هاي منفي و حتي مثبت را وارد زندگي خود کنند.


در حقيقت، با توجه به قانون جذب اين باور و عقيده وجود دارد که افراد جامعه و همين طور افکار و باورهاي آن ها از انرژي خالصي درست شده اند و مي توانند بر طبق فرآيند انرژي هاي همانند براي جذب يکديگر اقدامات لازم را انجام دهند.


در صورتي که افراد انرژي مثبتي در رابطه با موارد مختلفي داشته باشند همين انرژي مي تواند تا حد زيادي موجب ارتقاء و بهتر شدن اوضاع اقتصادي، سلامتي و حتي روابط آن ها با يکديگر شود.


در واقع، قانون جذب مي تواند به شما در کنترل آزادانه آينده خود به وسيله تحت کنترل گرفتن افکارتان کمک کند.


 


قانون جذب و قانون ارتعاش


قانون جذب يک قانون ثانويه است و قانون اصلي قانون ارتعاش است. براي اينکه عملکرد قانون جذب را به صورت کامل ياد بگيريم قبل از هر چيز بايد درباره قانون ارتعاش بدانيمقانون ارتعاش مي‌گويد تمام افکاري که درون ذهنتان مي‌آيد داراي يکسري ارتعاش و انرژي مي‌باشد که همين ارتعاش و انرژي باعث مي‌شود خواسته‌ها و ناخواسته‌هاي‌تان وارد زندگيتان بشود. وقتي به چيزي فکر مي‌کنيد در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستيد و تمام اين ارتعاش‌هايي که ارسال مي‌کنيد با استفاده از قانون جذب سازماندهي مي‌شود. براي اينکه بتوانيد با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهاي خود برسيد بايد ارتعاش خروجي ذهن‌تان را کنترل کنيد. براي کنترل ارتعاش خروجي ذهن، بايد افکارتان را کامل کنترل کنيد و در اختيار بگيريد.


قانون جذب حق انتخاب را به شما مي دهد


قانون جذب با توجه به ارتعاشي که مي دهيد همان چيزها را وارد زندگي تان مي کند. به عنوان مثال اگر ارتعاش پول و ثروت را مي فرستيد پول و ثروت بيشتري را به شما مي دهد. شما بر اساس افکار و احساساتي که از خودتان نشان مي دهيد، به آهنربايي تبديل مي شويد که قانون جذب ثروت، روابط و تک‌تک اتفاقاتي را وارد زندگيتان خواهد کرد.


اگر به قانون جذب درباره پول افکار و احساسات مثبتي را نشان دهيد، بر اساس همان افکار و احساسات همان شرايط را وارد زندگيتان خواهد کرد، شرايط و اتفاقاتي را براي شما رقم مي زند که همان پول به سادگي و راحتي وارد زندگي تان بشود.


اگر به قانون جذب درباره پول افکار و احساسات منفي و بدي را نشان دهيد، آن وقت بر اساس همان افکار و احساساتتان همان شرايط را جذب زندگي تان مي کنيد، قانون جذب شرايط و اتفاقاتي را وارد زندگيتان مي کنند که باعث بي پولي و از دست دادن پول تان شود. همين موارد براي روابط و سلامتي هم صدق مي‌کند.


دريافت قانون جذب


هر عمل دادن عمل متضاد دريافت را ايجاد مي‌کند و آنچه دريافت مي‌کنيد با آنچه داده‌ايد هميشه برابر و يکسان است. هر چه در زندگي مي‌بخشيد بايد به شما بازگردد. قانون جذب قانون رياضي و فيزيک کائنات است.


طبق قانون جذب: اگر نيروي مثبت ببخشي، در پاسخ نيروي مثبت دريافت مي‌کني، نيروي منفي ببخشي، در پاسخ نيروي منفي دريافت مي‌کني.


قانون جذب چيست ؟ اين قانون مي‌گويد:


نيروي مثبت بدهيد و در عوض يک زندگي پر از موارد مثبت دريافت کنيد.


نيروي منفي بدهيد و يک زندگي مملو از موارد منفي دريافت کنيد.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Source: قانون جذب چيست؟


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


  


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پاسخ سوالات کار گزاري اگاه Indigo Diana وبلاگ آريان پايپ تجهيزات آشپزخانه صنعتي ابتکار استيل مهاجرت به کشور گرجستان Jenny Michael Princesita John