مهم ترين پارامترهاي يک مشاور در زمان ارائه خدمات مشاوره شغلي به شما چيست؟ 


ببينيد دوستان عزيز يک مشاور در زمان ارائه خدمات مشاوره انتخاب شغل به شما به عناصر و پارامترهاي مختلفي توجه مي کند و مشاوره خود براساس آن ها انجام مي دهد .


از ميان اين پارامترها مي توان از مواردي بسيار مهمي همچون مدرک تحصيلي شما، مهارت ها و توانايي ها، شرايط و وضعيت زندگي، تخصص هاي کسب شده در طول زندگي و مواردي از اين قبيل اشاره کرد.


براساس پارامترهاي ذکر شده در بالاست که مشاور مي تواند بهترين حرفه و شغل را به فرد مورد مشاوره پيشنهاد بدهد.


 بنابراين، فرد به کمک شرکت در اين جلسات مشاوره انتخاب شغل مي تواند حرفه اي را انتخاب کند که از نظر وي بسيار عالي است و مي تواند نياز هاي وي را به بهترين شکل ممکن برآورده کند.


بعلاوه، اگر فرد به صورت اصولي و با در نظر گرفتن راهنمايي ها و مشاوره هاي دريافتي از مشاور خود دست به انتخاب بزند به مراتب شغلي را برمي گزيند که در آينده افسردگي، خستگي و فرسودگي را برايش به بار نياورد.


به عبارت ديگر، اشتغال در آن شغل براي فرد سرتاسر لذت و هيجان باشد و شخص با علاقه براي رفتن به سرکار خود صبح از خواب بيدار شود.


از طرف ديگر، فرد ديگر به قول معروف از اين شاخه به اين شاخه نمي پرد و تکليفش با خودش مشخص مي شود.


از چه کسي مشاوره در زمينه کسب و کار بگيريم؟


با توجه به تخصصي گرايي بازار کار دنياي امروز و متفاوت‌تر شدن شرايط کاري نسبت به گذشته ديگر نمي‌توان تنها بر مبناي راهنمايي‌هاي خانواده و اطرافيان وارد بازار کار شد. براي داشتن انتخابي درست و صحيح که در نتيجه آن بتوانيد به آينده شغلي درخشان همراه با امنيت شغلي و درآمدي مناسب برسيد، بهترين راه حل استفاده از مشاوره شغلي از يک فرد متخصص در اين زمينه است. با مشاوره شغلي ابتدا استعداد، علايق و توانايي‌هاي خود را بشناسيد و سپس با توجه به آن‌ها و نيازهاي هر شغل يک انتخاب درست داشته باشيد.


مشاوره شغلي تلفني رايگان


هر شغلي ممکن است براي يک فردي مناسب و براي فردي ديگر نامناسب باشد پس علاوه بر استعداد شخصيت افراد  در انتخاب شغل هم بايد در نظر گرفته شود تنها کسي که ميتواند شما را راهنمايي کند مشاوراه شغلي است شما در هر زماني که مي خواهيد ميتوانيد با مشاوره شغلي به صورت رايگان تماس حاصل فرماييد


شما حتي ميتوانيد با افرادي صحبت کنيد که در شغل مورد علاقه تان مشغول کار هستند از آنها بپرسيد آيا از شغلي که دارند لذت مي برند نقاط ضعف شغل مورد علاقه تان را پيدا کنيد به همه ي حرف ها و توصيه ها گوش کنيد و در نهايت خودتان تصميم بگيريد مشاوران شغلي هم ميتوانند به شما کمک کنند وقت خود را صرف کساني که تجربه کافي ندارند نکنيد اين افراد شما راه گمراه مي کنند مشاوران شغلي ميتوانند اطلاعات درستي به شما بدهند


اگر به تازگي شغلي را انتخاب کرده ايد و ميخواهيد آن را تغيير دهيد با مشاوره شغلي م کنيد در اين صورت به چيزي که ميخواهيد مي رسيد خيلي از افراد کارشان را به اين علت از دست مي دهند که به تدريج ديدي کانوني نسبت به شخص يا چيزي که هستند و توانايي شان پيدا مي کنند تا ميتوانيد در مورد موضوعي که دوست داريد در زمينه ي کاري اطلاعات جمع کنيد بدون داشتن اطلاعات کافي پيشرفت نخواهيد کرد.


رضايت شغلي


تامين رضايت شغلي هنري است که هم به عهده فرد و هم به عهده کارفرما مي‌ باشد، رضايت شغلي باعث مي‌ شود افراد در زندگي خود حس بهتري داشته باشند و در محيط کاري خود هم بهره‌ وري بالاتري داشته باشند.


§     آيا تأمين رضايت شغلي تنها به عهده کارفرماست؟


§     آيا خواسته‌ هاي همه افراد از شغلشان منطقي و بر اساس واقعيت است؟


§     مهم‌ ترين فاکتورهاي رضايت شغلي چيست؟


§     اگر شغل فرد داراي محدوديت‌ ها و امکاناتي است که در نهايت منجر به رضايت شغلي نمي‌ شود، چطور مي‌ توان به سمت حل مشکل قدم برداشت؟


مشاوره شغلي به شما کمک مي کند، با شناخت توانايي‌ ها و علائق خود بهترين شغل را براي خود انتخاب کنيد.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Source: مشاوره شغلي تلفني


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Jason Renee کارواش خانگي همه کاره جت ميني نوآورسبز Daniel Surgical gown suppliers Jason Kelli April Corey