ايران تحصيل   > دانشگاه آزاد > سامانه ساجد دانشگاه آزاد


سامانه ساجد دانشگاه آزاد چيست؟


سامانه ساجد آزاد به اساتيد و دانشجويان مراکز دانشگاهي آزاد اختصاص دارد. بايد عرض کنيم که ثبت نام دانشجويان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد جهت انجام امور مالي انجام مي شود.


در واقع، هدف از راه اندازي سامانه ساجد وام دانشجويي نظارت گسترده بر فعاليت هاي مالي دانشگاه هاي آزاد براي مصرف بهينه منابع انساني است.


البته ذکر اين نکته مهم است که سامانه ساجد آزاد فقط به دانشجويان محدود نمي شود.


بلکه امکان انجام عمليات و فرآيندهايي مثل درخواست نقل و انتقال اعضاء هيأت علمي، جذب هيأت علمي و غيره نيز به وسيله سامانه ساجد دانشگاه آزاد به آدرس sajed.iau.ir امکان پذير است.


 در هر ترم تحصيلي تا چه سقفي مي توانيد وام دريافت کنيد؟ 


با توجه به بالا بودن مبلغ شهريه دانشگاه آزاد مسلماً‌ مبلغ وام هاي دريافتي براي هر ترم تحصيلي بايد مبلغ بالايي باشد. اما آيا مي دانيد تا چه سقفي مي توانيد وام دريافت کنيد؟ 


آيا از نحوه بازپرداخت اين وام مطلع هستيد؟ اين ها موارد بسيار مهمي است که در زمان ثبت نام براي دريافت وام دانشجويي دانشگاه آزاد جهت پرداخت شهريه بايد از آن مطلع شويد


البته موضوع مبلغ وام دريافتي در هر ترم با توجه به افزايش مداوم شهريه دانشگاه آزاد اهميت بيشتري پيدا مي کند. پس دقت داشته بايد که حتماً به طور دقيق از اين موضوع اطلاعات به روز و موثقي را دريافت کنيد


براي کسب اطلاعاتي در رباطه با ميزان وام دريافتي در هر يک از ترم هاي تحصيلي دانشگاه آزاد و همين طور نحوه بازپرداخت آن ها با مشاوران ايران تحصيل تماس حاصل فرماييد


 


سامانه ساجد دانشگاه آزاد


ساجد برگرفته از ” سامانه جامع اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامي ” به‌منظور کنترل بر خط فعاليت‌هاي مالي جهت بهينه مصرف کردن منابع مالي توسط واحدهاي دانشگاهي که اين مهم نشات گرفته از اقتصاد مقاومتي است نسبت به ايجاد اين سامانه اقدام نموده است. 


راهنماي ثبت نام دانشجويان در سامانه ساجد دانشگاه آزاد


بايد عرض کنيم که در صورت نياز به استفاده از خدمات دانشجويي دانشگاه آزاد در ابتدا بايد اقدام به ثبت نام دانشجويان در سامانه ساجد آزاد کرد.


در اين بخش، قصد ارائه راهنماي ثبت نام دانشجويان در سامانه ساجد آزاد را خدمت شما عزيزان داريم.


. در ابتداي شروع ثبت نام بايد به عنوان دانشجو وارد سامانه ساجد آزاد به آدرس sajed.iau.ir شويد و بعد لينک ثبت نام دانشجويان را انتخاب کنيد.


. در مرحله بعد براي ثبت نام دانشجويان در سامانه ساجد آزاد بايد شماره دانشجويي و کد ملي خود را در فيلدهاي مربوطه درج کنيد و بعد اقدام به انتخاب کليد جستجو دانشجو کنيد.


. بعد از طي اين مرحله وارد صفحه اي مي شويد که بايد اطلاعات خود از قبيل رشته و مقطع تحصيلي و نام و نام خانوادگي را درج کنيد.


. در قسمت انتهايي صفحه فرمي قرار داده شده که بايد آن را پر کنيد. بعد از درج اطلاعات فردي و تحصيلي خود نوبت به کليک بر روي عبارت تأييد اطلاعات و ادامه مي رسد.


. در بخش بعدي امکان آپلود و بارگذاري عکس پرسنلي خود را داريد.


. بعد از طي اين مرحله به اولين صفحه از سامانه ساجد آزاد وارد شويد و لينک ورود به سامانه را انتخاب کنيد.


. در اين قسمت بايد کد ملي خود را در فيلد مربوطه در سامانه ساجد وام دانشجويي درج کنيد و بعد بر روي دکمه ورود کليک کنيد.


. در قدم بعدي جهت دريافت رمز عبور موقت بايد شماره تلفن همراه خود را در فيلد مربوطه درج کرده و بعد دکمه ارسال را بزنيد.


. بعد از وارد کردن شماره تماس همراه خود رمز عبور موقت از طريق پيامک براي شما ارسال مي شود. پس از دريافت اين کد بايد آن را در کادر موجود درج کنيد و بعد دکمه کلمه بررسي را فشار دهيد


. با تأييد رمز موقت نوبت به درج رمز عبور دائم در دو کادر جداگانه و بعد کليک بر روي گزينه بررسي مي رسد.


. در گام بعدي کد ملي خود را وارد کنيد و گزينه ورود را انتخاب کنيد.


. در انتها با درج رمز عبور انتخابي خود به سامانه ساجد آزاد وارد شويد و از امکانات سامانه ساجد وام دانشجويي بهره مند گرديد.


 شرايط لازم براي دريافت وام دانشجويي دانشگاه آزاد چيست؟ 


مسلماً‌ تمام دانشگاه ها قبل از پرداخت وام به هر دانشجو شرايط لازم براي دريافت آن ها را در سامانه مورد نظرشان قرار مي دهند. در نتيجه، هر دانشجو تنها در صورت داشتن شرايط لازم مي تواند براي دريافت وام اقدام کند


آيا مي دانيد چه شرايطي براي دريافت وام دانشجويي اعلام شده است؟ از آن جايي که اطلاع از اين شرايط براي اخذ وام شهريه دانشگاه آزاد کاملاً ضروري است حتماً براي اطلاع از آن با مشاوري خبره در اين حوزه صحبت بفرماييد


 


 


Source: سامانه ساجد دانشگاه آزاد 


 


 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Sarah Amy Tamatha Malik کلينيک تخصصي دندانپزشکي طراحي و پياده سازي وبسايت Calvin Gina Carl Linda